Skip to content Skip to footer

Başkanın Mesajı

Değerli meslektaşlarım ve sektör çalışanları,
Kıymetli reklamverenler,

İzmir’in dinamizmi, zengin kültürel mirası ve eşsiz atmosferi ile yaratıcılığa katkı sağladığına ve yaratıcı endüstriler için önemli bir merkez olduğuna inanıyorum. Böylesine güzel bir şehirde reklamcılık sektörünün büyümesi ve gelişmesi için çok değerli yönetim kurulu üyelerim ile birlikte çalışmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

İzmir Reklamcılar Derneği olarak, şehrimizde ve ülkemizde reklamcılık sektörünün değerini ve etkisini vurgulamak en öncelikli amacımızdır. Sektörümüz, yaratıcılık ve inovasyonun ön planda olduğu bir alan olması sebebiyle, üyelerimizin profesyonel gelişimine destek olmak ve sektördeki yeniliklere ayak uydurmak nihai hedefimiz olmuştur. İzmir Reklamcılar Derneği olarak, bu yaratıcılığı teşvik etmek ve reklamverenlerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için yoğun bir şekilde çalışmaktayız.

Reklamcılık camiasının gücü, birlikte hareket etmekten gelir. Bu sebeple İzmir Reklamcılar Derneği olarak, üyelerimiz arasında iş birliğini ve dayanışmayı destekliyor, sektörün önde gelen isimlerini bir araya getirerek, deneyim paylaşımı, eğitim programları ve etkinlikler düzenliyoruz. Çünkü birbirimizi güçlendirdiğimizde, reklamcılık sektöründe de daha büyük başarılara imza atabileceğimize inanıyoruz.

Bu vesileyle, İzmir Reklamcılar Derneği’ne katılan yeni üyelerimize hoş geldiniz diyor ve siz değerli üyelerimize teşekkürlerimi sunuyorum. İzmir’in reklamcılık alanında öncü bir merkez olmasını sağlamak için hep birlikte çalışmaya devam edelim. İzmir’e değer katmak, markaları büyütmek ve reklamcılık dünyasında öne çıkmak için el ele verelim.

Saygılarımla,
Turusan Çiner
İzmir Reklamcılar Derneği Başkanı