İzmir reklamcılığının 25 yıllık hikayesine tanık olmaya çağırıyoruz!

İzmir ve Ege Bölgesi'nde, reklamcılık ve pazarlama iletişimi sektörünü savunmak, temel yeteneklerini geliştirmek ve mesleğe teşvik etmek temel düşüncesiyle 1989 yılında kurulan İzmir Reklamcılar Derneği olarak 25. Yılımızda reklamverenlerimiz ve sektörün geleceği olan gençlerimizin karşısına özel bir sergi ile çıkıyoruz.

Çeyrek asırlık koleksiyondan derlediğimiz iletişim ve tasarım çalışmaları ile genç meslektaşlarımıza ilham kaynağı olmayı amaçlayarak 1989 yılından bu güne, İzmir'in önde gelen reklam ajansları tarafından yerli, yabancı bir çok marka ve kurum için hazırlanan “89” çalışmayı farklı üniversitelerde reklamverenlerimiz gençlerimiz ile buluşturuyoruz.

Farklı üslubu ile "aynı mesleğe aşık olan insanların, kısa ve öz hikayesi"nin anlatıldığı “Sınır Tanımayanların Çeyrek Asrı” sergisi ilk olarak İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde 21 Ekim - 30 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek, önümüzdeki dönemde de Dokuz Eylül Üniversitesi, Yaşar Üniversitesi gibi İzmir’in önde gelen üniversitelerinin iletişim ve güzel sanatlar fakültelerinde tekrarlanacak.

Haber Resimleri